Wygraj biografię Jimmy’ego Page’a!

h_2014_01_18_konkursjimmypage
k_szybkowiesci
Tak jak zapowiadałem ostatnio – czas na kolejny konkurs. Tym razem możecie zgarnąć książkę sponsorowaną przez wydawnictwo Bukowy Las.

i_page_swiatloicienMowa o biografii “Światło i cień. Jimmy Page w rozmowach” autorstwa Brada Tolinskiego. Bardzo się cieszę, że mogę wam zaoferować tę pozycję, bo jest ona naprawdę znakomita – kto nie wierzy, niech przeczyta recenzję. Co zrobić, żeby wygrać książkę? Po pierwsze trzeba “polubić” kanał bloga na Facebooku, po drugie udostępnić na swoim profilu informację o konkursie (klikając w “Udostępnij” przy podlinkowanym poście, pamiętając koniecznie by ustawić widoczność na “Publiczne”), a po trzecie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie (za pomocą załączonego formularza) – zwycięży najciekawsza, najbardziej oryginalna i poruszająca odpowiedź. Konkurs trwa do 23:59 dnia 26 stycznia br. (niedziela). Ewentualne pytania dotyczące całej zabawy proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu. Powodzenia!

Pytanie konkursowe:
Który z utworów Led Zeppelin jest według ciebie szczególnie godny uwagi? Dlaczego?

Źródła zdjęć: biografieonline.it, bukowylas.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.