Wygraj biografię Deep Purple!

h_2013_10_15_konkursdeeppurple
k_szybkowiesci
Czas na kolejny konkurs na Patykowym. Tym razem mam coś dla fanów progresywnych brzmień oraz dla poszukiwaczy korzeni heavy metalu.

i_deeppurpleksiazkaSponsorem książki “Deep Purple. Smoke on the Water. Opowieść o dobrych nieznajomych” autorstwa Dave’a Thompsona jest niezastąpione Wydawnictwo Sine Qua Non, któremu jeszcze raz dziękuję. Co zrobić, żeby wygrać biografię? Po pierwsze trzeba “polubić” kanał bloga na Facebooku, po drugie udostępnić na swoim profilu informację o konkursie (klikając w “Udostępnij” przy podlinkowanym poście, pamiętając koniecznie by ustawić widoczność na “Publiczne”), a po trzecie odpowiedzieć poprawnie na dwa proste, znajdujące się poniżej pytania (za pomocą załączonego formularza). Konkurs trwa do 23:59 dnia 27 października br. (niedziela). Ewentualne pytania dotyczące całej zabawy proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu. Powodzenia!

1. Od czego wzięła się nazwa zespołu – Deep Purple?

2. Czy utwór „Smoke on the Water” trafił na listę „500 Greatest Songs of All Time” magazynu Rolling Stone, a jeśli tak, to na którym uplasował się miejscu?

Źródło zdjęć: wsqn.pl, videokeman.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.