Wygraj biografię Beatlesów „Szał!”

h_2013_07_15_konkursszal
k_szybkowiesci
Patykowy Blog organizuje konkurs, w którym do zgarnięcia jest świeża, gruba i pachnąca biografia Beatlesów.

beatles01.pdfSponsorem książki „Szał!” autorstwa Philipa Normana jest wydawnictwo Pascal, któremu jeszcze raz dziękuję. Co zrobić, żeby wygrać biografię? Po pierwsze trzeba “polubić” kanał bloga na Facebooku, po drugie udostępnić na swoim profilu informację o konkursie (klikając w “Udostępnij” przy podlinkowanym poście, pamiętając koniecznie by ustawić widoczność na „Publiczne”), a po trzecie odpowiedzieć poprawnie na dwa proste, znajdujące się poniżej pytania (za pomocą załączonego formularza). Konkurs trwa do 12:00 dnia 22 lipca br. (poniedziałek). Ewentualne pytania dotyczące całej zabawy proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu. Zainteresowanych odsyłam też do niedawnej recenzji książki na Patykowym.

1. Jaki tytuł nosi utwór, który znalazł się na stronie B pierwszego singla zespołu The Beatles (podpowiem, że nie liczymy nagrań z Tonym Sheridanem z 1961 r.)?

2. Skąd wziął się pseudonim Ringo przyjęty przez Richarda Starkeya?

Źródła zdjęć: pascal.pl, fanpop.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.