Wygraj biografię Micka Jaggera!

h_2013_01_12_konkursmick
k_szybkowiesci
Patykowy Blog we współpracy z audycją Britamericą organizuje konkurs, w którym do zgarnięcia jest biografia „Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera”.

i_mick_biografiaSponsorem książki jest jej wydawnictwo – Insignis – któremu jeszcze raz dziękuję. Co zrobić, żeby wygrać biografię? Po pierwsze trzeba “polubić” kanał Britameryki na Facebooku, po drugie udostępnić na swoim profilu informację o konkursie (klikając w “Udostępnij” przy podlinkowanym poście), a po trzecie odpowiedzieć poprawnie na wszystkie trzy poniższe pytania (za pomocą załączonego formularza). Dodam jeszcze, że tym, którzy słuchać będą sobotniej audycji (17:00, radiofonia.fm), będzie dużo łatwiej udzielić poprawnych odpowiedzi. Zwłaszcza, że konkurs należy do tych dość ekspresowych, bo trwa do 23:59 dnia 13 stycznia br. (niedziela). Ewentualne pytania dotyczące całej zabawy proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu.

1. Kto jest kompozytorem utworu „Walking the Dog” z debiutanckiego albumu The Rolling Stones?

2. Jaki założony w 1955 r. amerykański zespół wykonywał piosenkę „Poison Ivy”, coverowaną też przez Stonesów?

3. Podaj datę polskiej premiery biografii „Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera”.

Źródła zdjęć: insignis.pl, thestyleking.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.