Wygraj biografię Freddiego Mercury’ego!Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnym już konkursie na Patykowym Blogu. Całkiem niedawno mogliście wygrać biografię zespołu Queen, teraz skupimy się na samym Freddiem Mercurym.

Nagrodą w konkursie jest, sponsorowany przez Grupę Publicat, egzemplarz świeżutkiej jeszcze książki „Freddie Mercury. Biografia legendy” autorstwa Lesley-Ann Jones (przy okazji zapraszam do przejrzenia mojej recenzji). Co zrobić by wziąć udział w losowaniu książki? Po pierwsze trzeba “polubić” kanał Patykowego na Facebooku, po drugie udostępnić na swoim profilu informację o konkursie (klikając w „Udostępnij” przy odpowiednim poście na wspomnianym kanale Patykowego), a po trzecie odpowiedzieć poprawnie na obydwa poniższe pytania (za pomocą załączonego formularza). Potem pozostaje już tylko czekać w napięciu na losowanie. Konkurs trwa do 23:59 dnia 24 sierpnia br. (piątek). Ewentualne pytania dotyczące konkursu proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu lub za pośrednictwem formularza w dziale O autorze.

1. W jakim kraju znajdowała się szkoła, do której wysłany został Freddie Mercury (Farrokh Bulsara) w wieku ośmiu lat?

2. Jak nazywa się hiszpańska śpiewaczka operowa, z którą Mercury nagrał w latach osiemdziesiątych wspólny album?

Źródła zdjęć: empik.com, onlyhdwallpapers.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.