Wygraj biografię Johnny’ego Casha!To już szósty konkurs na Patykowym. Tym razem, dzięki uprzejmości grupy wydawniczej Publicat, możecie otrzymać świeżutką biografię Johnny’ego Casha autorstwa Michaela Streissgutha.

Co zrobić by wziąć udział w losowaniu książki? To co zwykle. Po pierwsze trzeba “polubić” profil Patykowego na Facebooku, a po drugie odpowiedzieć poprawnie na wszystkie trzy poniższe pytania (za pomocą załączonego formularza). Potem pozostaje już tylko czekać w napięciu na losowanie. Konkurs trwa do 23:59 dnia 6 czerwca br. (środa).

1. Jak nazywa się słynne więzienie położone w amerykańskim stanie Kalifornia, któremu Johnny Cash poświęcił jedną ze swoich bardziej znanych piosenek i w którym dał dwa koncerty (w 1966 i 1968 r.)?

2. Jak zatytułowany jest film fabularny, w którym w rolę Johnny’ego Casha wcielił się Joaquin Phoenix?

3. Podaj przynajmniej cztery wydawnictwa, które wchodzą w skład grupy wydawniczej Publicat.

Ewentualne pytania dotyczące konkursu proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu lub za pośrednictwem formularza w dziale O autorze.

Źródła zdjęć: publicat.eu, johnnycashfilm.wordpress.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.