Wygraj składankę Seasick Steve’a!Dzięki przesympatycznym ludziom z Warner Music mam dla was egzemplarz świeżej jeszcze składanki „Walkin’ Man” Seasick Steve’a – jednego z największych odkryć muzyki popularnej ostatnich lat. No to co? No to konkurs.

Seasick Steve (czyli Steven Gene Wold) przez wiele lat był bezdomnym, szukającym (bądź nie – zależnie od nastroju) dorywczej pracy. Można powiedzieć, że od zamarznięcia pod mostem uratował go przemysł muzyczny. Steve grywał od czasu do czasu na ulicy, ale nagła popularność przyszła, gdy wystąpił w 2006 r. w noworocznym programie Julesa Hollanda. Jego niezwykły talent, ciekawe opowieści, którymi okrasza piosenki oraz nietypowe instrumentarium (m.in. gitara z pudełka po cygarach, czy też gitara jednostrunowa, na której grywa śrubokrętem) szybko przysporzyły mu wielu fanów. Jeśli jesteś jednym z nich – składanka będzie dobrym uzupełnieniem twojej kolekcji. Jeśli jeszcze nie znasz twórczości Steve’a – „Walkin’ Man” pomoże ci ją poznać.

Zasady konkursu są takie jak zwykle. Po pierwsze trzeba “polubić” profil Patykowego na Facebooku, a po drugie odpowiedzieć poprawnie na wszystkie trzy poniższe pytania (za pomocą załączonego formularza). Potem pozostaje już tylko czekać w napięciu na losowanie. Konkurs trwa do 23:59 dnia 18 kwietnia b.r. (środa).

1. Skąd wziął się pseudonim (Seasick) artysty?

2. Jak nazywa się drewniane pudełko ozdobione tablicą rejestracyjną, którego Steve (tupiąc weń miarowo) używa jako substytutu perkusji?

3. Kiedy miała miejsce polska premiera składanki „Walkin’ Man”?

Ewentualne pytania dotyczące konkursu proszę zadawać na tablicy wspomnianego facebookowego profilu lub za pośrednictwem formularza w dziale O autorze.

Źródło zdjęć: warnermusic.pl, laurafosterjournalist.wordpress.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkowieści i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.